Nasze usługi

W naszym serwisie oferujemy kompleksowe usługi przeglądu i ocenę stanu technicznego urządzeń oraz naprawę lub wymianę uszkodzonych, zużytych części. W przypadku, gdy uległo uszkodzeniu Twoje urządzenie elektryczne, możesz śmiało się do nas zgłosić. Zajmujemy się naprawą wszystkich elektronarzędzi, alternatorów, rozruszników, prostowników oraz urządzeń przemysłowych, m.in. agregatów prądotwórczych, spawarek, a także pomp zatapialnych. Oferujemy również naszym klientom kompleksowe remonty i naprawy silników wraz z przezwajaniem.

Usługa naprawy urządzenia elektrycznego także u klienta

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do napraw stacjonarnych u nas w zakładzie elektromechanicznym. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych elektromechaników, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć serwis urządzeń elektrycznych także bezpośrednio u klienta. Działamy mobilnie na terenie całych Kaszub i okolic.

Instalacje i pomiary elektryczne w budynkach nam niestraszne

W naszym zespole posiadamy także elektryków, którzy bez problemu zajmą się Twoją instalacją elektryczną. Nasi specjaliści dokonają diagnozy i naprawy usterki oraz bez problemu wymienią lub położą nową instalację elektryczną w Twoim budynku. Dodatkowo wykonujemy pomiary elektryczne, które są niezbędne do odbioru każdej budowli.

usługi elektromechaniczne Somonino

Świadczone przez nas usługi:

  • przezwajanie silników elektrycznych od 0,01kW do 100kW,
  • remonty pomp zatapialnych,
  • naprawa spawarek, prostowników, agregatów prądotwórczych,
  • naprawa elektronarzędzi,
  • naprawa alternatorów i rozruszników,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Skontaktuj się z nami

ul. Siemiana 2,
83-314 Somonino
Telefon: 58 684 14 97
[email protected]